0_cb530_2615e357_XL.jpg

Бренд Kapous Professional вже більше 10 років працює на ринку професійної косметики для волосся. Продукція Capus Cosmetics виробляється на кращих заводах Італії та Іспанії з використанням натуральних інгредієнтів і рослинних екстрактів і мас олій. Слідуючи провідним тенденціям у світі професійної косметики для волосся, компанія Capus Cosmetics розробила унікальні продукти для надання об'єму волосся та низку засобів по догляду за волоссям та відновлення волосся - амбасадорів у своїх категоріях.

ТМ «Kapous Professional» представляє 3 лінії барвників:

Фарба для волосся Гіалуронова кислота 134 відтінки
Студія Професійний крем для волосся 121 відтінків
Фарба для волосся без амонію "Чарівний кератин" 100 відтінків

Всі барвники можна змішувати між собою, дозволяючи майстру працювати з тисячами тонів і отримувати унікальні тіньові рішення.

Постійно вдосконалюючи і оновлюючи асортимент, ТМ «Kapous Professional» створює якісні інноваційні продукти з унікальним рецептурою, приділяючи особливу увагу їх фінансовій доступності для кінцевого споживача. Нова лінійка косметики для догляду за волоссям для м'якого домашнього догляду забезпечить вашим клієнтам догляд за салоном в домашніх умовах.

Kapous Professionalкосметика для волосся сертифікована і проходить подвійний контроль якості. Професійні фарби для волосся та салонна косметика від ТМ «Kapous Professional» є високоефективними та економічними.

Ми гарантуємо нашим клієнтам стабільне співвідношення високої якості і доступної ціни.

Україна, Київ

Контакти:

+38 (067) 191-30-86, +38 (095) 577-91-08, +38 (096) 763-92-98

Електронна пошта: product@kapous.com.ua

Електронна пошта проспівпрацю: sales@kapous.com.ua

Ітерактивний каталог продукції Kapous Professional 2020рік . - ВІДЕО