Серія «Magic Keratin» There are 16 products.

per page
Showing 1 - 12 of 16 items
 • Quick view
  552,00 грн.

  Волосся кератиновий лосьйон Чарівний кератин 500мл. Кератин - препарат спеціального дії, призначений для інтенсивного догляду за волоссям. Рекомендується для відновлення волосся після фарбування, знебарвлення і хімічної окуня, захисту від негативного впливу зовнішнього середовища, а також лікування пошкодженого волосся.

  552,00 грн.
 • Quick view
  351,00 грн.

  Шампунь з кератином Чарівний кератин 300 мл. Шампунь для втомленої, втраченої життєздатності, хімічно випрямленого або завитого волосся, а також схильний до повторних процедур фарбування і знебарвлення, призначений для вирішення трьох важливих проблем: харчування і відновлення, лікування пошкодженого волосся, захист.

  351,00 грн.
 • Quick view
  464,00 грн.

  Повітря - Ресторатор Кератін Магія Кератін 200 мл. Кондиціонер для відновлення і перебудови сухого і сильно пошкодженого волосся ідеально підходить для втомленого, втраченого життєвого тонусу, хімічно випрямленого або завитого волосся, а також схильний до повторних процедур фарбування, знебарвлення.

  464,00 грн.
 • Quick view
  464,00 грн.

  Серія «Fragrance free» не має парфумерних добавок. Двофазна сироватка на основі кератину і молочної амінокислоти призначена для глибокого відновлення і захисту сухого волосся, що піддається повторним хімічним процедурам.

  464,00 грн.
 • Quick view
  164,00 грн.

  Серія ««Fragrance free»» не має парфумерних добавок. Масла, екстракт червоних водоростей і мінеральні добавки забезпечують інтенсивне відновлення, повертаючи пошкоджену еластичність і блиск волосся, запобігають механічним пошкодженням.

  164,00 грн.
 • Quick view
  494,00 грн.

  Біоактивні амінокислоти кератину підвищують пружність волосся, запобігаючи розщеплення кінчиків волосся. УФ-фільтри захищають від впливу зовнішніх факторів.

  494,00 грн.
 • Quick view
  734,00 грн.

  Бальзам для живлення і реструктуризації сухих і сильно пошкоджених волосся ідеально підходить для втомлених, які втратили життєву силу, хімічно випрямлених або скрученого волосся, а також схильних до неодноразовим процедурам фарбування, знебарвлення і призначений для вирішення трьох важливих завдань: живлення і відновлення, лікування пошкодженого волосся,...

  734,00 грн.
 • Quick view
  674,00 грн.

  Кератиновий шампунь Шампунь для втомленої, втраченої життєздатності, хімічно випрямленого або завитого волосся, а також схильний до повторних процедур фарбування і знебарвлення, призначений для вирішення трьох важливих проблем: харчування і відновлення, лікування пошкодженого волосся, захист.

  674,00 грн.
 • Quick view
  119,00 грн.

  Порошок знебарвлення кератином без аміаку підходить для будь-якого типу волосся і будь-якої техніки знебарвлення. Кондиціонуючи добавки посилюють вплив кератину на кутикулу, запобігаючи надмірній випічці волосся, забезпечуючи захист від механічних пошкоджень. Доглядачі залишають волосся пружними після відбілювання. Можливість знебарвлення до 6 рівнів.

  119,00 грн.
 • Quick view
  449,00 грн.

  Серія «Fragrance free» не має парфумованих добавок.Лак для волосся нормальної фіксації призначений для створення рухомих і еластичних укладок. Завдяки унікальній формулі лак забезпечує мелкодисперсное розпорошення і надійну фіксацію. Що входить до складу Кератин реставрує поверхню волосся, робить їх еластичними і гладкими, надає додатковий блиск.

  449,00 грн.
 • Quick view
  374,00 грн.

  Серія «Fragrance free» не має парфумованих добавок.Бальзам для харчування і реструктуризації сухих і сильно пошкоджених волосся ідеально підходить для втомлених, які втратили життєву силу, хімічно випрямлених або скрученого волосся, а також схильних до неодноразовим процедурам фарбування, знебарвлення і призначений для вирішення трьох важливих завдань:...

  374,00 грн.
 • Quick view
  749,00 грн.

  Серія «Fragrance free» не має парфумованих добавок.Маска для ослаблених і пошкоджених волосся відновлює еластичність і блиск, втрачені в результаті хімічних процедур. Протеїни пшениці заповнюють недолік живильних речовин, сприяючи зміцненню захисного шару волоса. Проникаючи глибоко в структуру молекули кератину відновлюють пошкодження зсередини, в...

  749,00 грн.
Showing 1 - 12 of 16 items