Увлажняющая сыворотка для восстановления волос Збільшити для перегляду

Зволожуюча сироватка для відновлення волосся «Dual Renascence 2 phase», 500 мл

Зволожуюча сироватка Kapous Professional «Dual Renascence 2 phase»2 фази 500мл.

Якщо застосування такої сироватки входить в плановий догляд за волоссям, їх стан помітно покращиться. Бренд Kapous Professional має потужну зволожуючу дію і сприяє реконструкції структури волосся. Продукт двофазний. Сироватка включає гідролізований кератин і комплекс силіконових мастила.

Детальніше

590,00 грн.

  • 500 мл.

Додати до списку обраних товарів

Інформація

Якщо застосування такої сироватки входить в плановий догляд за волоссям, їх стан помітно покращиться. Бренд Kapous Professional має потужну зволожуючу дію і сприяє реконструкції структури волосся. Продукт двофазний. Сироватка включає гідролізований кератин і комплекс силіконових мастила. Кератин має відновлювальну дію, а силіконові масла створюють бар'єр, що захищає волосся від агресивного впливу високої температури фена.

Цей засіб допоможе провести терапію ослабленого волосся після завивки, знебарвлення і фарбування. Рекомендується використовувати засіб після відпочинку на морі, коли волосся вже давно знаходиться під впливом солоної води і активного сонця. Регулярне застосування засобу допоможе волоссю впоратися зі стресом, під який вони піддаються щодня. Сироватка  полегшить процес розчісування.

Як використовувати: Збовтати пляшку, щоб змішати дві фази. Потім рівномірно нанесіть сироватку на чисте, промите і злегка висушене волосся. Сироватку не змивати! Препарат призначений для застосування після кожного миття волосся.

Результат: Сироватка захищає волосся від щоденного стресу, полегшує вичісування і забезпечує комплексний догляд по всій довжині.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

30 інших товарів в цій категорії: