Лосьон для жирных волос серии « Treatment » 100 мл. Збільшити для перегляду

Лосьйон для жирного волосся серії «Treatment» 100 мл.

300

Спеціально розроблений лосьйон для жирного волосся серії «Лікування» заснований на рослинних екстрактах і містить м'які щадні компоненти, які благотворно впливають на волосся і шкіру голови, допомагають нормалізувати секрецію сальних залоз, видаляючи неохайний зовнішній вигляд і маслянистий блиск.

Детальніше

320,00 грн.

Додати до списку обраних товарів

Інформація

Лосьйон для жирного волосся серії «Treatment» 

Серія «Fragrance free»» не має парфумерних добавок.

Спеціально розроблений лосьйон для жирного волосся серії «Treatment» заснований на рослинних екстрактах і містить м'які щадні інгредієнти, які сприяють волоссю і шкірі голови, допомагає нормалізувати секрецію сальних залоз, видаляючи неохайний зовнішній вигляд і жирний блиск. Екстракт апельсина має протизапальну дію і містить багато поживних речовин, таких як кальцій, фосфор, залізо, калій, вітамін А, вітаміни групи В, вітамін С, необхідний для нормального захоплення сальних залоз і росту здорового волосся.

Регулярне використання лосьйону для жирного волосся серії «Treatment» допоможе відновити природний баланс шкіри голови і зняти роздратування, усунути маслянистий блиск і зробити волосся міцним, блискучим і шовковистим.

Як використовувати: Рекомендується комбінувати лосьйон для жирного волосся «Treatment» шампунем для жирного волосся тієї ж серії.

У складних формах рекомендується використовувати складний шампунь і лосьйон для жирного волосся протягом одного місяця 2 рази на тиждень, після інтенсивного курсу - один раз в тиждень.

Об'єм: 100 мл.

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії: