Обесцвечивающий крем для волос с маслом жожоба «Bleaching Cream» 150 гр. Збільшити для перегляду

Відбілюючий крем з Jojoba "Відбілюючий крем" 150 г.

Рекомендується для знебарвлення твердого натурального або фарбуюся волосся.
Вершкова консистенція крему для знебарвлення ідеально підходить для знебарвлення або освітлення волосся у всіх техніках (плавлення, зміна кольору коренів, створення відблисків і т.д.) Інноваційна крем-формула з сучасними відбілюючими компонентами забезпечує ретельне освітлення до 8 тонів без порушення цілісності.

Детальніше

363,00 грн.

  • 150 грамів.

Додати до списку обраних товарів

Інформація

Рекомендується для знебарвлення твердого натурального або фарбуюся волосся.
Вершкова консистенція крему знебарвлення ідеально підходить для знебарвлення або освітлення волосся у всіх техніках (м'якоть, зміна кольору коренів, створення відблисків і т.д.) Інноваційна крем-формула з сучасними відбілюючими компонентами забезпечує ретельне освітлення до 8 тон, не порушуючи цілісності волосся. Масло жожоба і екстракт з кокосового масла мають гідратаційний ефект, який запобігає висиханню волосся під час процесу знебарвлення, захищаючи волосся від пошкоджень. Застосовується з окислювальних емульсій "ActiOx" 1,5% (5 об), 3% (10 об), 6% (20 об), 9% (30 об) у співвідношенні 1:2.

Застосування:

У неметалевому контейнері змішайте крем для знебарвлення з обраним оксидом "ActiOx" у співвідношенні 1:2 (1 частина крему з 2 частинами окислювальних емульсій) до однорідності.
Важливо: після змішування відбілюючого крему і оксиду дайте суміші постояти близько 1 хвилини і повторно перемішайте отриману масу. Наносити на сухе волосся, без попереднього миття. Для захисту шкіри по краю волосяного накреслення нанесіть захисне масло «Helix». Рекомендований час старіння - до 50 хвилин з постійним візуальним контролем і залежить від основного кольору і бажаного результату. Температура і час експозиції впливають на результат відбілювання! Не допускається контакту з сумішшю шкіри голови з використанням 9% оксиду. Після закінчення процесу відбілювання ретельно промийте волосся великою кількістю води, а потім шампунь для всіх типів волосся «Studio Professional».

Аксесуари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

30 інших товарів в цій категорії: